Monitoringu domu lub sklepu

Posiadamy profesjonalny sprzęt do monitoringu domu lub sklepu, firmy, placu i nie tylko.

Instalację wykonujemy wewnątrz i na zewnątrz budynków, stawiamy na sprawdzony i przetestowany przez nas sprzęt.

Poniżej opis najnowszej kamery obrotowej firmy Foscam.

Wysokiej jakości komponenty

Specjalny czujnik SONY CMOS, matryca światłoczuła działająca przy niewielkim oświetleniu umożliwia zobaczenie większej ilości szczegółów w kolorze. Skuteczny chip Ambarella zapewnia ostry obraz przy niskiej częstotliwości bitów. Fantastyczne powiększenie jest możliwe dzięki 4-krotnemu zoomowi optycznemu i podwójnemu obiektywowi.

Kolorowy obraz przy słabym oświetleniu

Zaawansowana matryca SONY Starvis przeznaczona jest do pracy przy słabym oświetleniu i umożliwia nagrywanie większej ilości szczegółów w prawie całkowitej ciemności. Ostry obraz w jakości 1080P.

Superszeroki zakres obrotu i pochylenia,4-krotny zoom optyczny.

Kontroluj obrót i pochylenie kamery przy użyciu swojego smartphon‘a żeby zobaczyć wszystko w zasięgu jej widzenia eliminując martwe pola. Dzięki 4-krotnemu zoomowi optycznemu i 6-krotnemu zoomowi cyfrowemu nic ważnego nie umknie Twojej uwadze. Autofokus i zoom współgrają dla zapewnienia najlepszej jakości obrazu

Wodoszczelne zewnętrzne gniazdo do kart Micro SD dla łatwej obsługi

Umieszczenie karty SD jest o wiele łatwiejsze. Nie musisz już rozkładać kamery, wystarczy że odkręcisz dwie śrubki na małej pokrywie przykrywającej gniazdo karty. Największą zaletą urządzenia jest jego wodoodporność.

Zapisuj istotne momenty w Foscam Cloud Service

Przechowywanie danych na kartach pamięci jest stosunkowo tanie. Co się jednak stanie jeśli zawiedzie, w przypadku pożaru lub kradzieży? Albo jeśli dostępne pamięci kart są wciąż za małe? Foscam Cloud Service jest doskonałym rozwiązaniem dla Ciebie.